پکیج کامل کتاب های مدیریت استراتژیک

این پکیج (لینک مشاهده و خرید) که شامل ۵ کتاب زیر می‌باشد به صورت کامل و فشرده دانش مدیریت استراتژیک را از پیدایش تا پیاده سازی و سپس پایش استراتژی به شما می آموزد.

در کتاب «ذهن استراتژیست» یاد خواهید گرفت چگونه استراتژیک بیاندیشید. این کتاب برای همه مفید است. حتی اگر کاری به استراتژی ندارید شما باید به تفکر استراتژیک مجهز شوید. 10 اصل تفکر استراتژیک و بیش از 20 فکرافزار هوش استراتژی را مطالعه خواهید کرد.

در کتاب «هنر رقصیدن با استراتژی» با برنامه ریزی استراتژیک مدرن آشنا می شوید و 4 چشمه جوشان استراتژی را در می یابید.

در کتاب «جاری سازی استراتژی» یاد خواهید گرفت چه کنید تا استراتژی شما در عمل محقق شود؟ (در قالب 14 گام تبدیل استراتژی روی کاغذ به نتایج روی زمین)

در کتاب «جعبه ابزار استراتژی» با تکنیک ها، ابزارها و مدل هایی که باید دم دست یک استراتژیست، یک مدیر دفتر استراتژی، یک مشاور استراتژی، یک کارشناس استراتژی باشد آشنا خواهید شد. (30 ابزار تحلیلی مدیریت استراتژیک)

در کتاب «کنترل و پایش استراتژی» یاد خواهید گرفت برای اینکه استراتژی بتواند اجرا شود چگونه سازمان را تحت کنترل درآورید و چگونه می توانید از صحت خود استراتژی و کیفیت اجرای استراتژی اطمینان حاصل کنید. (با 14 ابزار و اهرم کنترل)

(لینک مشاهده و خرید)

ترتیب مطالعه: پیشنهاد می‌کنیم کتاب‌ها را با ترتیب زیر مطالعه کنید. (برای آشنایی بیشتر با کتاب‌ها روی لینک آن کتاب کلیک کنید.)

  1. ذهن استراتژیست

  2. هنر رقصیدن با استراتژی

  3. جاری‌سازی استراتژی

  4. کنترل و پایش استراتژی

  5. جعبه ابزار استراتژي

این پکیج را می‌توانید با ارسال رایگان سفارش دهید.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *